Farmasi üye olmak isteyenler

Farmasi Temsilcilerinin Kazandığı Avantajlar


Farmasi üye olmak isteyenler için kafaları kurcalayan soru Farmasi üye olunca ne oluyor sorudur. Farmasi üyeliği sadece satış odaklı bir sistem değildir. Farmasi sistemine üye olarak sadece kendi ihtiyaçlarınızı bile satın alabilirsiniz. Sistemde herhangi bir satış zorunluluğu yoktur. Sadece yeni üye olduktan sonra 60 gün içerisinde sipariş verilmezse hesap askıya alınmaktadır. Farmasi üyesi olan kişiler genellikle bu işten para kazanmak istemektedir. Çünkü bu imkan ile tanışan kimse kazanca karşı kayıtsız kalmamaktadır. Farmasi üyesi olunca Farmasi kataloglarında yer alan ürünleri katalog fiyatlarından %30-40 daha düşük fiyatlarla sipariş etme imkanı bulmaktadır. Bu da sadece kendi ihtiyaçları için bile olsa sisteme üye olmayı cazip hale getirmektedir.

Farmasi üye olma şartları da oldukça sadedir. 18 yaşını doldurmuş olmak ve gerçek bir kişi olmak yeterlidir. Farmasi üyelik avantajları kazanç ve indirim ile sınırlı değildir. Siparişlerini doğrudan kendiniz verebiliyorsunuz. Bu da aracıları ortadan kaldırmanızı sağlamaktadır. Farmasi üye olanlar şu avantajları elde edebilir;
•    Ürünleri direk sipariş ederek kargo ile kapıdan teslim alma,
•    Farmasi ve Dr. C. Tuna ürünlerini katalog fiyatından %30-40 daha ucuza alma,
•    Üyeler ekleyerek üyelerin satışlarından prim elde etme,
•    Sıfır risk, sıfır sermaye ile kazanç elde etme,
•    Satış zorunluluğu olmadan sadece indirimli alışveriş imkanı elde etme,

Farmasi temsilcisi olmak için bizimle iletişime geçebilir ve sisteme kaydınızı hızlı ve kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz.