FARMASİ ÜYELİK • HAKKIMIZDA

Farmasi, Dr Cevdet Tuna tarafından kurulan laboratuvarlarda üretilen sağlıklı kozmetik ve temizlik ürünleri firmasıdır. Farmasi doğrudan satış sistemi ile ürünleri kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Doğrudan satış işlemlerinde aracı dükkanlar ve firmalar yerine satış temsilcileri ile çalışmaktadır. Farmasi üyeleri ürünlerin pazarlanmasını sağlamakta ve bu sayede satılan ürünlerden kar payı ve prim elde etmektedir. Farmasi üye olmak isteyenler bir Farmasi temsilcisi aracılığı ile ya da Farmasi sitesi üzerinden kayıt yaptırabilmektedir. Gruplar ve alt üst ekiplerden oluşan Farmasi temsilci ağı satışlarda performansları arttırmakta ve çok satış yapan temsilcilerin ödüllendirilmesi için puan sistemi kullanmaktadır. Sipariş fiyatları üzerinden verilen TL puanlar ile temsilciler Farmasi temsilci hediyeleri alabilmektedir.

Farmasi üye olmak için sadece 18 yaşını doldurmuş olmak ve üyelik için başvuruda bulunmak yeterlidir. Hemen herkes kolayca gelir elde etmek istemektedir. Bizde Farmasi temsilcisi nasıl olunur merak edenler için Farmasi üye yapma hizmeti veriyoruz. Farmasi para kazanma imkanı elde etmek için bizimle iletişime geçerek satış temsilcisi olabilir ve satış yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kendi alt üyelerinizi oluşturarak onların satışlarından prim elde ederek gelir seviyenizi arttırabilirsiniz. Farmasi ürünleri sağlıklı ve ürünlerden oluşmaktadır. Farmasi temsilcileri Farmasi ürünlerini katalog fiyatlarından %30 Dr. C. Tuna ürünlerini %40 indirimle alarak satışlarda bu oranlarda kar elde etmektedir. Sizde Farmasi ailesine katılarak hemen satış yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

FARMASİ ÜYELİK

FARMASİ Girişimcisi Olmak

Farmasi ürünleri Dr. C. Tuna tarafından kurulan laboratuvarlarda çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Kozmetik ve temizlik ürünlerinin tamamı insan sağlığını korumak için özel olarak geliştirilmektedir. Farmasi ürünleri kalite odaklı olarak üretilmektedir. Farmasi ürün kullanmak sağlığınıza zarar vermez. Dermatolojik olarak test edilen Farmasi ürünlerinin hiçbirisi hayvanlar üzerinde denenmemektedir. Farmasi kozmetik, sağlık ve temizlik ürünlerinde paraben, SLS ve triclosan yoktur. Farmasi parfümlerinde etil alkol kullanılmamaktadır. Farmasi tercih etmek için yüzlerce sebebiniz bulunmaktadır. Bunların başında sağlık gelmektedir. Dünyada hiçbir şeyle değişilemeyen tek şey olan sağlığınızı korumak için kimyasal maddelerden uzak durmalı ve sağlığınızı koruyacak ürünler tercih etmelisiniz.

Farmasi %100 yerli sermaye kuruluşu olarak ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Dermatolojik olarak test edilen ürünler insan sağlığına zarar vermez ve kanserojen madde içermemektedir. Farmasi temsilcisi olmak kaliteli Farmasi ürünlerini %30-40 indirimli almanızı sağlar. Ayrıca satış yaparak para kazanma imkanı da sunmaktadır. Satış zorunluluğu olmadan üye olabileceğiniz sistem sayesinde kolay bir şekilde gelir elde etmeye başlayacaksınız. Farmasi üye olmak için bir satış temsilcisine başvurmak gerekir. Farmasi üye kayıt oluşturma için bize başvurabilirsiniz. Kaydınız yaptığımız satış temsilcilerine kayıt sonrası satış teknikleri hakkında bilgilendirme yaparak daha hızlı satış yapmalarına ve daha fazla kazanç elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.