Farmasi | Farmasi Giriş

Farmasi Temsilcisi Nasıl Olunur ?

  FORMU DOLDURUN
  %75 İndirimli Üye Olun

   

   

   

  Farmasi firması bitkisel içerikli kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini üreterek satışlarınız gerçekleştirmektedir. Farmasi temsilcisi olmak ise Farmasi ürünlerini satarak para kazanma imkanı sağlamaktadır. Büyük bir satış ağı kuran firma fabrika-nakliye-aracılar’dan oluşan ağı kırmak ve fabrikadan müşteriye hızlı bir şekilde ulaşmak için temsilciler ağı oluşturmuştur.

  farmasi temsilcisi nasıl olunur?

  Farmasi Satış Temsilcisi Olmak

  Farmasi satış temsilcisi olmak hem ürünleri daha uygun fiyatlarla almayı sağlar hem de satış yaparak kazanma imkanı tanır. Farmasi satış temsilcisi olmak için Farmasi web sitesi üzerinden ya da başka bir satış temsilcisi üzerinden kayıt yapılması gerekmektedir. Kayıt yaptırdıktan sonra kendi ihtiyaçlarınızı indirimle alabilir ve temsilci fiyatı ile aldığınız ürünleri katalog fiyatları ile satarak para kazanabilirsiniz.

  Farmasi Temsilcisi Ne Kadar Kazanır?

  Farmasi temsilcisi ne kadar kazanır sorusunun net bir cevabı yoktur. Bu tamamen satış temsilcisinin performansına bağlıdır. Ne kadar çok satış yapılırsa o kadar çok kazanma imkanı bulunmaktadır. Tamamen performans odaklı bir sistemdir. Sen de ek gelir imkanı elde etmek istiyorsan Farmasi temsilcisi ol ve satış yaparak para kazanma imkanı elde et. Farmasi temsilci hediyeleri satış temsilcilerini motive etmek ve daha fazla satış yaparak daha fazla kazanmaları sağlanmaktadır. Farmasi üyeleri ürünleri katalog fiyatlarından %30 daha ucuza almaktadır. Bu da satış başına %30 kar elde edilecek anlamına gelmektedir. Farmasi satış temsilcisi olarak tanıdığınız bir satış temsilcisi üzerinden kayıt yaptırma imkanı elde edebilirsiniz.

  Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Farmasi Kargo Teslim Süreci Nasıldır? Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Başa dön tuşu