Farmasi | Farmasi Giriş

Farmasi Üyelik İşlemleri [Hızlı Kayıt Formu]

  FORMU DOLDURUN
  %75 İndirimli Üye Olun

   

   

   

  Farmasi üyelik işlemi için ücretsiz bilgi formu doldurulduktan sonra Farmasi danışmanı sizi telefonla arayarak üyelik kayıt işlemleri fırsatlar ve sipariş verme işlemleri hakkında sizlere bilgi verilir ve üyeliğiniz gerçekleştirilir. Cep telefonu numaranıza gelen şifre ile www.farmasiint.com adresinden kullanıcı ve şifreyle giriş yaparak anında online siteden ürünleri görerek sipariş verebilirsiniz. İsterseniz evinize kadar ücretsiz katalog ve deneme ürünlerini alıp ürünleri sipariş vermeden de deneme imkânına sahipsiniz.

  Tıkla Farmasi’ye Doğrudan Giriş Yap!

  Telefon ya da www.farmasiailesinekatil.com adresimizden de kampanyaları ve extra fırsatları öğrenebilirsiniz.

  farmasi üyelik

  Siz de farmasi fırsatlarından faydalanmak ve farmasi ailesine üye olmak istiyorsanız, üyelik formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Farmasi danışmanı olarak kazanabilir ve kazandırabilirsiniz. Farmasi üyelik formunu doldurduktan sonra sistem üzerinden kısa bir süre içerisinde aranmaktasınız. Gerekli olan bilgileriniz alındıktan sonra üyeliğiniz aktif edilerek telefonunuza bir şifre gönderilmektedir. Bu şifre ile birlikte online katalog üzerinden istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. İsterseniz de kataloglar adresinize gönderilmektedir.

  Sağlık ve kozmetik alanında 1950 senesinde giriş yapmış olan tuna ailesi, kurulmuş olduğu günden itibaren mutluluğa, insanlığa, kaliteye ve geleceğe yönelik çalışmalarına devam etmiştir. Her zevke ve her ihtiyaca yönelik zengin ürün bolluğu, parfümden makyaj malzemelerine, ağız bakımından cilt bakımına, ıslak mendilden şampuana kadar uzanmaktadır. Farmasi markalı ürünler, firma laboratuarında insan sağlığına zarar vermeyen, yüksek derece kaliteye uygun bir şekilde üretilmektedir. Farmasi, dünya üzerinde ki trendleri takip ederek, etkin ve hızlı ürün tasarlama becerisi ile sürekli olarak yenileyerek artırdığı ürünleri ile hedeflerine doğru ciddi ve emin adımlar ile ilerlemektedir.

  Üyelerine kolay bir şekilde para kazandırmayı amaçlayan farmasi kozmetik, dünya üzerinde ki modellerini takip ederek, etkin ürün yaratma becerisi ile hızlı bir şekilde büyümüştür. Sürekli yenilediği ve çoğalttığı ürünleri ile oldukça köklü bir geçmişi geride bırakarak, yoluna emin adımlar ile devam etmektedir. Faaliyet gösterdiği kozmetik alanında, piyasa üzerinde lider firma olmayı hedeflemektedir.

  Müşterilerin istekleri doğrultusunda, belirtilen özellik ve süre içerisinde kaliteli ürün üreterek, üretim esnasında oluşabilecek hata oranlarını en düşüğe indirmeyi hedeflemektedir. Pazarın gelişen ve değişen şartlarına uyum sağlayabilecek tarzda ürün üreterek, insan sağlığına ve çevreye duyarlılığını göstermektedir. Müşterilerin beklentilerini ve isteklerini karşılamak, bu beklentilerin daha da üzerine çıkmayı hedeflemektedir. Kalite yönetim sistemine uymayı ve iyileştirmeyi garanti vermektedirler.

  Ek gelir elde etmek isteyenler için oldukça güzel bir iş fırsatı sunan Farmasi; ürün satışını üstlenecek bilinçli ve sorumluluk sahibi kişiler ile çalışarak hem kendi bünyesinde çapını büyütmekte olup hem de iş imkânı sağlamaktadır. Direkt olarak fabrikadan çıkan ürünler arada reklamcı veya herhangi bir ek kişi ya da kişiler olmadığı için; fabrikadan satış danışmanına kısa sürede ürünlerin ulaşması sağlanmaktadır. Farmasi üye kapsamına dâhil olabilmek için başvuru formumuza tıklayarak üyelik başlatılması mümkün kılınmıştır. Farmasi ailesine katılmak isteyen herkes bu şekilde üyelik başlatabilmektedir.

   FORMU DOLDURUN
   %75 İndirimli Üye Olun

    

    

    

   Üyelik başlatıldıktan sonra adrese gelecek olan katalog ile Farmasi internet sitesi üzerinden veya telefon aracılığı ile sipariş vererek ürün; ev adresine kadar getirtilebilmektedir. Bu şekilde sipariş ile getirtilen ürünler müşteriye satılarak ürün üzerinden kâr elde edilebilmektedir. Ayrıca ürünler ne kadar çok müşteriye ulaşır ise bir o kadar daha kâr edilmektedir. Satış danışmanı olan bir üyenin; daha fazla insana ulaşıp da daha çok satış danışmanı yani Farmasi üyesini Farmasi ailesine kazandırması sonucu kazanım oranları artmaktadır. Bir Farmasi kayıt formu doldurup satışa başlayan kişi için, satılacak ürünlerin hakkında her türlü bilgiye hâkim olarak müşteriye kaliteli bir tanıtım yapması gerekmektedir.

   Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Farmasi Temsilcisi Nasıl Olunur ?

   Bir Farmasi üyesi daha çok üye kaydı yaparak satış danışmanı sayısını arttırarak da kendi ekibini kurabilmektedir. Böylece hem ürün kârı sayesinde para kazanmakta hem de kendi ekibindeki üyelerin satışlarından prim elde etmektedir. Bu şekilde hem kendi satışlarından para kazanıp hem de ekibi üzerinden pirim kazanmaktadırlar.

   İlk olarak yanık kremini bulan Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulmuş olan farmasi, İngilizce tarafından çevrilen eczane anlamı ile tüm dünya da satış yapmaktadır. Sağlık bakanlığı onaylı ve helal sertifikalı % 100 bir Türk markasıdır. Ürünler içerisinde, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ve kanser riskini artıran maddeler bulundurmayan farmasi, diğer ürünlerin yapıldığı gibi hayvanların üzerinde test edilmemektedir. Aynı zaman da, üretilen bu ürünler astım ve alerjisi bulunan kişiler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Zengin ürün çeşitliliği ile sağlık, kozmetik ve temizlik alanlarında tam 123 ülkeye satış yapmaktadır. Farmasi ailesine katılarak, ister ihtiyacınız olan herhangi bir ürünü uygun fiyatlar ile satın alabilir isterseniz de evinizde ya da herhangi bir yerde bilgisayar başından kazanç sağlayabilirsiniz.

   Her yaş grubuna ve günlük yaşamınızda, sürekli olarak kullanmış olduğunuz ürünler bünyesinde barındırmakta olan farmasi kozmetik, ürünleri kullanırken aynı zaman da kazanma fırsatını sunmaktadır. Farmasi, diğer network firmalarına göre oldukça kolay ve daha kazançlıdır. Helal ve yerli sertifikalı farmasi’ nin imal ettiği ürünler son derece doğal içeriklidir. Kimyasal yok denilecek kadar az olan farmasi ürünleri ile oldukça sağlıklı bir hayat sürebilirsiniz. Bunu yaparken aynı zaman da yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Sizde farmasi danışmanı olarak, kısa süre içerisinde yüksek miktarlarda para kazanabilir ve kazandırabilirsiniz.

   Farmasi üyelik için bizimle iletişime geçebilir ve sisteme kaydınızı hızlı ve kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik Şartları Nelerdir?

   Farmasi üyelik şartları 18 yaşını doldurmuş olmak ve TC vatandaşı olmaktır. Bunun dışında herhangi bir şart yoktur. Yani her hangi bir diploma, tecrübe, dil, cinsiyet, ehliyet, askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş olma, belli yaş aralığında olma gibi şartlar bulunmaz.

   Çünkü farmasi de yasal olan 18 yaş şartının dışında asıl gerekli olan şey bu işi istemenizdir. Gerisi size, ama sadece size bağlıdır. Yani “çok kazanmak mı istiyorsunuz?”, ya da “her gün çalışmak istemiyor musunuz?” tercih tamamen size kalmıştır. Çünkü patron sizsiniz. Farmasi üyelik şartları bu kadar basit.

   Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Farmasi Kargo Teslim Süreci Nasıldır? Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

   Farmasi üyelik işlemleri için herhangi diplomaya, yabancı dile, özel yeteneklere ihtiyacınız yok. Sadece bu işi istemek, sevmek başarmak için yeterlidir. Haydi siz de kendi işinizin patronu olmak için farmasi girişimcisi olun.

   Farmasi’ye Nasıl Üye Olabilirim?

   Danışmanımızın size bir sponsor linki gönderir ve siz o linkteki üyelik formunu doldurduğunuzda hemen cep telefonunuza kullanıcı adı ve şifreniz gelir. Bu şekilde üye olmuş olursunuz. Farmasi üyelik ya da girişimci olmak demek, gerekli bilgilerin sisteme eklenmesi demektir. Üyelik formunu siz veya danışmanınız doldurduğu anda üyeliğiniz hemen başlayacaktır. Sitemizdeki formu doldurunca  danışmanımız sizi telefonla arayarak gerekli bilgileri sizden alarak resmi üyeliğinizi başlatacaktır. Sitemizdeki form sadece bir iletişim formudur. Farmasi üyelik hakkında her türlü bilgi ve danışmanlık almak için sitemizdeki iletişim bilgilerinden her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Haydi durmayın sizde kazanmak için bir adım atın.

   Farmasi Üyelik Kazancı Nasıl Sağlanır?

   Farmasi üyelik kazancı herkesin merakını cezbetmektedir. Ancak bu konuda belirtebileceğimiz bir ortalama yoktur. Ortalama kazanç elde etmek için ortalama gayret gösterilmesi gerekmektedir. Doğrudan pazarlama tekniği olan Farmasi saadet zinciri değildir. Bu nedenle satış yapmadan para kazanma imkanı yoktur. Ancak üye olarak sadece ihtiyaçlarınızı indirimli satın alabilirsiniz. Aslında bu da ihtiyaçlarınızda %30-40 arasında kar ettiğiniz anlamına gelmektedir. Farmasi üyelik ve satış yaparak para kazanma sisteminde satış temsilcileri Dr. Cevdet Tuna ve Farmasi kataloglarında yer alan ürünleri katalog fiyatından %30-40 daha ucuza almaktadır. Bu da katalog fiyatından satışta aynı oranda kar elde edilmesi anlamına gelmektedir.

   Farmasi üye yapma sistemi sayesinde de kazancınızı çoğaltabilirsiniz. Farmasi alt üye kazancı ve üst sponsor satışları belirli sınırları aşarak yüzdelik dilimler halinde kategorize edilmektedir. Bulunduğunuz yüzde ile üyenizin yüzdesi arasındaki fark kadar prim elde edersiniz. Bu sistem sayesinde satış yapan üyeler bularak hem onların kazanmasını hem de kendi kazancınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Satış yaparak kazandığınız puanları Farmasi teşvik hediyeleri sistemindeki ürünleri satın almak için kullanabilirsiniz. Farmasi nasıl kar edilir detaylı bilgi için bize ulaşabilir ve kaydınızı hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Kaydınızı bize yaptırdığınızda karşılaşacağınız sorunlarla ilgili sizlere çözüm geliştirilecek ve satış teknikleri ile ilgili de bilgilendirme yapılacaktır. Farmasi temsilcisi ol ve hemen sen de kazanmaya başla.

   Farmasi Üyelik Avantajları Nelerdir?

   Farmasi üye olmak isteyenler için kafaları kurcalayan soru Farmasi üye olunca ne oluyor sorudur. Farmasi üyeliği sadece satış odaklı bir sistem değildir. Farmasi sistemine üye olarak sadece kendi ihtiyaçlarınızı bile satın alabilirsiniz. Sistemde herhangi bir satış zorunluluğu yoktur. Sadece yeni üye olduktan sonra 60 gün içerisinde sipariş verilmezse hesap askıya alınmaktadır. Farmasi üyesi olan kişiler genellikle bu işten para kazanmak istemektedir. Çünkü bu imkan ile tanışan kimse kazanca karşı kayıtsız kalmamaktadır. Farmasi üyesi olunca Farmasi kataloglarında yer alan ürünleri katalog fiyatlarından %30-40 daha düşük fiyatlarla sipariş etme imkanı bulmaktadır. Bu da sadece kendi ihtiyaçları için bile olsa sisteme üye olmayı cazip hale getirmektedir.

   Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Farmasi Ürün Kalitesi Nasıldır?

   Farmasi üye olma şartları da oldukça sadedir. 18 yaşını doldurmuş olmak ve gerçek bir kişi olmak yeterlidir. Farmasi üyelik avantajları kazanç ve indirim ile sınırlı değildir. Siparişlerini doğrudan kendiniz verebiliyorsunuz. Bu da aracıları ortadan kaldırmanızı sağlamaktadır.

   Farmasi üye olanlar şu avantajları elde edebilir;
   •    Ürünleri direk sipariş ederek kargo ile kapıdan teslim alma,
   •    Farmasi ve Dr. C. Tuna ürünlerini katalog fiyatından %30-40 daha ucuza alma,
   •    Üyeler ekleyerek üyelerin satışlarından prim elde etme,
   •    Sıfır risk, sıfır sermaye ile kazanç elde etme,
   •    Satış zorunluluğu olmadan sadece indirimli alışveriş imkanı elde etme,

   Farmasi Üyelik ile Alışveriş Yapmak

   Farmasi sistemi üzerinden alışveriş yapmak isteyenlerin Farmasi temsilcilerinden ürün sipariş etmeleri gerekmektedir. Farmasi üyelik ile alışveriş yapmak, ürün siparişlerini kendinizin verebilmesini sağlamaktadır. Sizde Farmasi alışveriş yapmak istiyorum diyorsanız çevrenizdeki bir Farmasi satış temsilcisinden ürün sipariş edebilir ya da Farmasi üyesi olarak kendi siparişlerinizi verebilirsiniz. Farmasi sistemine hali hazırda üye iseniz sisteme Farmasi temsilci sipariş girişi yaparak ürün sipariş edebilirsiniz. Ürün sipariş etmek için sistem üzerinden “Hızlı satın al” butonuna tıklamanız ve açılan sayfada ürün kodları ve adetlerini girerek “sepete ekle” butonuna basmanız gerekmektedir. Sepetteki ürünleri sipariş edebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği de bulunan sistemde isterseniz kredi kartı ile isterseniz kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz.

   farmasi kayıt

   Farmasi ve Dr. C. Tuna ürünlerini indirimli almak için hemen Farmasi üye ol ve fırsatları kaçırma. Farmasi ürünlerini katalog fiyatlarından %30-40 indirimle alabilmek için satış temsilcisi olmak gerekmektedir. Farmasi temsilcisi iseniz müşterilerinizin sipariş ettiği ürünleri katalog fiyatlarından %30-40 indirimli sipariş ederek ürün satışlarından aynı oranda kar elde edebilirsiniz. Prim sistemi sayesinde puan biriktirerek aylık Farmasi üyelik hediyeleri arasından ürünleri alabilirsiniz. Puan sisteminde biriktirdiğiniz TL puanları aylık Farmasi temsilci hediyeleri kataloğunda yer alan ürünlerden alabilirsiniz. Farmasi üyesi olarak elde edeceğiniz avantajlar hakkında detaylı bilgi elde etmek için bizi arayabilir ve Farmasi üye kayıt işlemlerinizi hızlı bir şekilde yaptırarak Farmasi satış temsilcisi olabilirsiniz.

   Farmasi Üyelik İçin Sık Sorulan Sorular

   Farmasi Üyelik esnasında istenen bilgiler nelerdir?

   Ad, Soyad, T.C Kimlik No. Doğum Yılı ve Tarihi, Açık Adresiniz, Cep Telefon bilgileri farmasi üyelik işlemleri için zorunludur.

   Farmasi üyelik ücreti ne kadar?

   Merhaba, Farmasi üyelik ücreti diye bir şey söz konusu değildir. Farmasi girişimcilerinden üyelik ücreti talep etmemektedir.

   Farmasi sipariş ödemeleri nasıl yapılır?

   Farmasi siparişlerin ödemesini kişisel sayfanız üzerinden güvenli şekilde kredi kartı ile yapabilirsiniz. Eğer isterseniz kapıda ödeme seçeneği ile kargoyu getiren kargo firmasına ürünlerinizi teslim alırken de ödeme yapabilirsiniz.

    

    

   6 Yorum

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Başa dön tuşu