Farmasi | Farmasi Giriş

Ek gelir elde etmek isteyenler için oldukça güzel bir iş fırsatı sunan Farmasi; ürün satışını üstlenecek bilinçli ve sorumluluk sahibi kişiler ile çalışarak hem kendi bünyesinde çapını büyütmekte olup hem de iş imkânı sağlamaktadır. Direkt olarak fabrikadan çıkan ürünler arada reklamcı veya herhangi bir ek kişi ya da kişiler olmadığı için; fabrikadan satış danışmanına kısa sürede ürünlerin ulaşması sağlanmaktadır. Farmasi üye kapsamına dâhil olabilmek için başvuru formumuza tıklayarak üyelik başlatılması mümkün kılınmıştır. Farmasi ailesine katılmak isteyen herkes bu şekilde üyelik başlatabilmektedir.

Üyelik başlatıldıktan sonra adrese gelecek olan katalog ile Farmasi internet sitesi üzerinden veya telefon aracılığı ile sipariş vererek ürün; ev adresine kadar getirtilebilmektedir. Bu şekilde sipariş ile getirtilen ürünler müşteriye satılarak ürün üzerinden kâr elde edilebilmektedir. Ayrıca ürünler ne kadar çok müşteriye ulaşır ise bir o kadar daha kâr edilmektedir. Satış danışmanı olan bir üyenin; daha fazla insana ulaşıp da daha çok satış danışmanı yani Farmasi üyesini Farmasi ailesine kazandırması sonucu kazanım oranları artmaktadır. Bir Farmasi kayıt formu doldurup satışa başlayan kişi için, satılacak ürünlerin hakkında her türlü bilgiye hâkim olarak müşteriye kaliteli bir tanıtım yapması gerekmektedir.

Bir Farmasi üyesi daha çok üye kaydı yaparak satış danışmanı sayısını arttırarak da kendi ekibini kurabilmektedir. Böylece hem ürün kârı sayesinde para kazanmakta hem de kendi ekibindeki üyelerin satışlarından prim elde etmektedir. Bu şekilde hem kendi satışlarından para kazanıp hem de ekibi üzerinden pirim kazanmaktadırlar.

İlk olarak yanık kremini bulan Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulmuş olan farmasi, İngilizce tarafından çevrilen eczane anlamı ile tüm dünya da satış yapmaktadır. Sağlık bakanlığı onaylı ve helal sertifikalı % 100 bir Türk markasıdır. Ürünler içerisinde, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ve kanser riskini artıran maddeler bulundurmayan farmasi, diğer ürünlerin yapıldığı gibi hayvanların üzerinde test edilmemektedir. Aynı zaman da, üretilen bu ürünler astım ve alerjisi bulunan kişiler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Zengin ürün çeşitliliği ile sağlık, kozmetik ve temizlik alanlarında tam 123 ülkeye satış yapmaktadır. Farmasi ailesine katılarak, ister ihtiyacınız olan herhangi bir ürünü uygun fiyatlar ile satın alabilir isterseniz de evinizde ya da herhangi bir yerde bilgisayar başından kazanç sağlayabilirsiniz.Her yaş grubuna ve günlük yaşamınızda, sürekli olarak kullanmış olduğunuz ürünler bünyesinde barındırmakta olan farmasi, ürünleri kullanırken aynı zaman da kazanma fırsatını sunmaktadır. Farmasi, diğer network firmalarına göre oldukça kolay ve daha kazançlıdır. Helal ve yerli sertifikalı farmasi’ nin imal ettiği ürünler son derece doğal içeriklidir. Kimyasal yok denilecek kadar az olan farmasi ürünleri ile oldukça sağlıklı bir hayat sürebilirsiniz. Bunu yaparken aynı zaman da yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Sizde farmasi danışmanı olarak, kısa süre içerisinde yüksek miktarlarda para kazanabilir ve kazandırabilirsiniz.

Neden Farmasi Üyesi Olmalısın?

  • Farmasi üyelik ile sıfır sermaye ile kurduğunuz bir işiniz olur.
  • Doğrudan satış yaparak %30 veya %40 oranında kâr sağlayarak para kazanmaya başlarsınız.
  • Pek çok teşvik hediye fırsatlardan faydalanırsınız.
  • Eğer isterseniz Farmasi üyelik kaydı ile ekibinizi oluşturur ve kariyer basamaklarında ilerlersiniz.
  • Müdürlük seviyesinde sizin ve ekibinizin aylık yaptığı sipariş miktarı arttıkça çok daha fazla kazanırsınız.
  • Belli seviyenin üstüne ulaşınca otomobil kullanma fırsatı yakalarsınız. Mercedes Bmw gibi lüks arabalara kadar ilerleyebilirsiniz.
  • Yurtdışı seyahatlere hak kazanabilirsiniz.
  • En önemlisi ekonomik özgürlüğünüzü kazanırsınız. Çalıştıkça daha çok kazanırsınız.

Türkiye’nin en çok kazandıran network marketing sistemi farmasi üyelik işlemleri için sitemizde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Başa dön tuşu